Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt
Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt
Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt
Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt
Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt
Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt
Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt

Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt (sweat00818)

Marka : MKa
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺99,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺89,99(KDV Dahil)
₺10,81 'den başlayan taksitlerle

 
Yeni sezon Cartoon Network Kedi Sweatshirt  modelimiz ister şık ister spor  şekilde kombinleyebilirsiniz.

Kadın Kapüşonlu Oversize Sevimli Kedi Sweatshirt

Ürün Özellikleri

Özel olarak tasarlanmış olan modeller arasından tercih yapmak isteyenler için Cartoon Network Kedi Sweatshirt modelleri kullanılan desenler ve renk seçenekleri ile kullanıcıların zevklerine uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Kapşonlu olarak hazırlanmış olan modeller normal kalıpta kesilmiştir. Kumaş özellikleri birinci sınıf kalitede olduğundan uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilir.

İsteğe bağlı kombin seçenekleri bulunduğundan kullanıcılar zevklerine uygun şekilde tercih yapabilirler. Bisiklet yaka olarak tasarlanmıştır. 

Empirme baskı ile hazırlanmış olan model kumaş özellikleri sayesinde havaalanı, solmaz, terletmez aynı zamanda baskıları silinmez.

Beden Seçimi

Normal kalıp da kesilmiş olması sayesinde modeli kullanmak isteyenler beden ölçülerine uygun şekilde sipariş vererek kullanmakta oldukları beden üzerinden tercih yapabilirler. Bay ve bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan model vücuda tam olarak oturmaktadır. Tercih edilecek olan beden seçenekleri için S-M-L-XL bedenleri stokta bulunmaktadır

Kaliteli Ürün Seçenekleri

 Vereceğiniz siparişlerde kargo öncesinde detaylı olarak yapılan kontroller sayesinde ürün sorunsuz olarak belirtilen adrese ulaştırılmaktadır. Kısa süreliğine %55 indirim ile satışa sunulmuş olan Cartoon Network Kafadar Ayılar Sweatshirt  verilen siparişler doğrultusunda kargo ile belirtilen adrese teslim edilmektedir. 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
Kadın, Kadın Siyah, Kadın Siyah Nakışlı, Kadın Siyah Nakışlı Oversize, Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi, Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili, Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt, Kadın Siyah Nakışlı Oversize Kedi Sweatshirt, Kadın Siyah Nakışlı Oversize Patili, Kadın Siyah Nakışlı Oversize Patili Sweatshirt, Kadın Siyah Nakışlı Oversize Sweatshirt, Kadın Siyah Nakışlı Kedi, Kadın Siyah Nakışlı Kedi Patili, Kadın Siyah Nakışlı Kedi Patili Sweatshirt, Kadın Siyah Nakışlı Kedi Sweatshirt, Kadın Siyah Nakışlı Patili, Kadın Siyah Nakışlı Patili Sweatshirt, Kadın Siyah Nakışlı Sweatshirt, Kadın Siyah Oversize, Kadın Siyah Oversize Kedi, Kadın Siyah Oversize Kedi Patili, Kadın Siyah Oversize Kedi Patili Sweatshirt, Kadın Siyah Oversize Kedi Sweatshirt, Kadın Siyah Oversize Patili, Kadın Siyah Oversize Patili Sweatshirt, Kadın Siyah Oversize Sweatshirt, Kadın Siyah Kedi, Kadın Siyah Kedi Patili, Kadın Siyah Kedi Patili Sweatshirt, Kadın Siyah Kedi Sweatshirt, Kadın Siyah Patili, Kadın Siyah Patili Sweatshirt, Kadın Siyah Sweatshirt, Kadın Nakışlı, Kadın Nakışlı Oversize, Kadın Nakışlı Oversize Kedi, Kadın Nakışlı Oversize Kedi Patili, Kadın Nakışlı Oversize Kedi Patili Sweatshirt, Kadın Nakışlı Oversize Kedi Sweatshirt, Kadın Nakışlı Oversize Patili, Kadın Nakışlı Oversize Patili Sweatshirt, Kadın Nakışlı Oversize Sweatshirt, Kadın Nakışlı Kedi, Kadın Nakışlı Kedi Patili, Kadın Nakışlı Kedi Patili Sweatshirt, Kadın Nakışlı Kedi Sweatshirt, Kadın Nakışlı Patili, Kadın Nakışlı Patili Sweatshirt, Kadın Nakışlı Sweatshirt, Kadın Oversize,