Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Oversize Fermuarlı Sweatshirt
Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Oversize Fermuarlı Sweatshirt
Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Oversize Fermuarlı Sweatshirt

Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Oversize Fermuarlı Sweatshirt (sweat00995)

Marka : MKa
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺359,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺329,99(KDV Dahil)
₺39,64 'den başlayan taksitlerle

 
Sezonda ön plana çıkmış olan Sweatshirt için özel olarak tasarlanmıştır.Ünlü Markaların sweatshirtleri çeşitli model ve renkleriyle sayfamızdan satın alabilirsiniz

Sweatshirtler

Sezonda ön plana çıkmış olan Sweatshirt sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Renklerin uyumlu bir şekilde kullanıma modelin daha dikkat çekici görünmesini sağlamaktadır.

Ürün Özellikleri

Birinci sınıf kalitede hazırlanmış olan Sweatshirtler yeni sezonun en trend modellerinden biridir. Kısa süreliğine uygulanan indirim sayesinde %75 indirim ile satışa sunulmaktadır.

Normal kesim kalıplarda hazırlanmış olan model bisiklet yakadır. Kumaş özelliği terletme yapmaz olduğu için günlük kullanıma uygundur. Herhangi bir sorun yaşanmadan Sweatshirtler gün içerisinde rahatlıkla kullanılabilir.

Emprime baskı ile hazırlanmış olan model terletme yapmaz, hava alır, solma oluşmaz ve baskıları silinmez.

Beden Seçimi

%100 kalite güvencesi ile gönderilmekte olan ürün için belirlenmiş olan beden seçenekleri kullanıcıların bedenlerini uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Normal kalıp da hazırlanmış olan model kullanıcılar için bedenlerine uygun şekilde verilecek siparişler doğrultusunda sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır. Ürünü kullanmak isteyenler için S-M-L-XL bedenlerin stokta bulunmaktadır.

Hızlı Teslimat

Sipariş verilmesi durumunda ürünler öncelikle kargoya verilmeden kontrol edilmektedir. Titiz bir şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller doğrultusunda ürünlerde herhangi bir problem olup olmadığı belirlenmektedir. Daha sonrasında indirimli  Sweatshirtler kargoya verilerek kısa süre içerisinde belirtilen adrese ulaştırılması sağlanmaktadır.

Etiketler
Unisex, Unisex Siyah, Unisex Siyah Beyaz, Unisex Siyah Beyaz Salaş, Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip, Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Oversize, Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Oversize Fermuarlı, Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Oversize Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Oversize Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Fermuarlı, Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Salaş Zip Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Salaş Oversize, Unisex Siyah Beyaz Salaş Oversize Fermuarlı, Unisex Siyah Beyaz Salaş Oversize Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Salaş Oversize Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Salaş Fermuarlı, Unisex Siyah Beyaz Salaş Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Salaş Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Zip, Unisex Siyah Beyaz Zip Oversize, Unisex Siyah Beyaz Zip Oversize Fermuarlı, Unisex Siyah Beyaz Zip Oversize Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Zip Oversize Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Zip Fermuarlı, Unisex Siyah Beyaz Zip Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Zip Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Oversize, Unisex Siyah Beyaz Oversize Fermuarlı, Unisex Siyah Beyaz Oversize Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Oversize Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Fermuarlı, Unisex Siyah Beyaz Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Beyaz Sweatshirt, Unisex Siyah Salaş, Unisex Siyah Salaş Zip, Unisex Siyah Salaş Zip Oversize, Unisex Siyah Salaş Zip Oversize Fermuarlı, Unisex Siyah Salaş Zip Oversize Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Salaş Zip Oversize Sweatshirt, Unisex Siyah Salaş Zip Fermuarlı, Unisex Siyah Salaş Zip Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Salaş Zip Sweatshirt, Unisex Siyah Salaş Oversize, Unisex Siyah Salaş Oversize Fermuarlı, Unisex Siyah Salaş Oversize Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Salaş Oversize Sweatshirt, Unisex Siyah Salaş Fermuarlı, Unisex Siyah Salaş Fermuarlı Sweatshirt, Unisex Siyah Salaş Sweatshirt,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR