Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt

Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt (sweat00940)

Marka : MKa
İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺199,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺139,99(KDV Dahil)
₺16,81 'den başlayan taksitlerle

 
Sezonda ön plana çıkmış olan Sweatshirt için özel olarak tasarlanmıştır.Ünlü Markaların sweatshirtleri çeşitli model ve renkleriyle sayfamızdan satın alabilirsiniz

Sweatshirtler

Sezonda ön plana çıkmış olan Sweatshirt sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Renklerin uyumlu bir şekilde kullanıma modelin daha dikkat çekici görünmesini sağlamaktadır.

Ürün Özellikleri

Birinci sınıf kalitede hazırlanmış olan Sweatshirtler yeni sezonun en trend modellerinden biridir. Kısa süreliğine uygulanan indirim sayesinde %75 indirim ile satışa sunulmaktadır.

Normal kesim kalıplarda hazırlanmış olan model bisiklet yakadır. Kumaş özelliği terletme yapmaz olduğu için günlük kullanıma uygundur. Herhangi bir sorun yaşanmadan Sweatshirtler gün içerisinde rahatlıkla kullanılabilir.

Emprime baskı ile hazırlanmış olan model terletme yapmaz, hava alır, solma oluşmaz ve baskıları silinmez.

Beden Seçimi

%100 kalite güvencesi ile gönderilmekte olan ürün için belirlenmiş olan beden seçenekleri kullanıcıların bedenlerini uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Normal kalıp da hazırlanmış olan model kullanıcılar için bedenlerine uygun şekilde verilecek siparişler doğrultusunda sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır. Ürünü kullanmak isteyenler için S-M-L-xl  bedenlerin stokta bulunmaktadır.

Hızlı Teslimat

Sipariş verilmesi durumunda ürünler öncelikle kargoya verilmeden kontrol edilmektedir. Titiz bir şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller doğrultusunda ürünlerde herhangi bir problem olup olmadığı belirlenmektedir. Daha sonrasında indirimli  Sweatshirtler kargoya verilerek kısa süre içerisinde belirtilen adrese ulaştırılması sağlanmaktadır.

Benzer Ürünler
Etiketler
Toz Pembe, Toz Pembe Basic, Toz Pembe Basic Kapşonlu, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Kadın, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kanguru Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kapşonlu Cepli, Toz Pembe Basic Kapşonlu Cepli Kadın, Toz Pembe Basic Kapşonlu Cepli Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kapşonlu Cepli Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kadın, Toz Pembe Basic Kapşonlu Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kapşonlu Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kanguru, Toz Pembe Basic Kanguru Cepli, Toz Pembe Basic Kanguru Cepli Kadın, Toz Pembe Basic Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kanguru Cepli Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kanguru Kadın, Toz Pembe Basic Kanguru Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kanguru Sweatshirt, Toz Pembe Basic Cepli, Toz Pembe Basic Cepli Kadın, Toz Pembe Basic Cepli Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Basic Cepli Sweatshirt, Toz Pembe Basic Kadın, Toz Pembe Basic Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Basic Sweatshirt, Toz Pembe Kapşonlu, Toz Pembe Kapşonlu Kanguru, Toz Pembe Kapşonlu Kanguru Cepli, Toz Pembe Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın, Toz Pembe Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Kapşonlu Kanguru Cepli Sweatshirt, Toz Pembe Kapşonlu Kanguru Kadın, Toz Pembe Kapşonlu Kanguru Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Kapşonlu Kanguru Sweatshirt, Toz Pembe Kapşonlu Cepli, Toz Pembe Kapşonlu Cepli Kadın, Toz Pembe Kapşonlu Cepli Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Kapşonlu Cepli Sweatshirt, Toz Pembe Kapşonlu Kadın, Toz Pembe Kapşonlu Kadın Sweatshirt, Toz Pembe Kapşonlu Sweatshirt, Toz Pembe Kanguru,