Marvel Sweatshirt (sweat00296)

Marka : MKa
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺99,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺39,99(KDV Dahil)
₺4,80 'den başlayan taksitlerle

Tasarım, sweatin ön kısmında Marvel yazısının oluşturulması şeklindedir. Marvel sweatshirt siyah – beyaz ve kırmızı renklerini tasarımda barındırıyor

Marvel Sweatshirt

Markanın önemli tasarımları arasında Marvel tasarımı yer alıyor. Başarılı bir tasarım uygun fiyata sitemiz üzerinden satılıyor.

İndirimli fiyatları değerlendirin…

Marvel Sweatshirt Tasarımı

Tasarım, sweatin ön kısmında Marvel yazısının oluşturulması şeklindedir. Marvel sweatshirt siyah – beyaz ve kırmızı renklerini tasarımda barındırıyor. Genel anlamda siyah olan sweatin üzerinde kırmızı alana beyaz ile yazı yazılmıştır.

Tasarın dışında dikkat etmeniz gereken yakalarda ve kollarda manşetlerin oluşturulmasıdır. Siyah renginin spor kullanımları arasında olan bu sweati indirimli şekilde alma fırsatını veriyoruz. Son derece uygun fiyata satışa sunulmasını değerlendirerek, sepetinize ekleyebilirsiniz.

Marvel Sweatshirt Kumaş Kalitesi

Satın almadan önce bilmek istediğiniz kumaş kalitesinin nasıl olduğu da olabilir. Müşterilerimiz MKa marka olan bu üründe kumaş kalitesinin son derece yüksek olduğunu bilmelisiniz. Terletmeden günlük kullanıma uygundur. Baskıları da silinmeyecek olduğundan, uzun süreli kullanım için de uygun olduğu söylenebilir.

Empirme kumaşının sağlamış olduğu hava alma özelliği sayesinde, gün içinde tercih edeceğiniz sweat olacak. Pamuklu olan kumaş sayesinde, terleme olmayacak. Marvel sweatshirt çeşitleri arasında olan bu ürünü satın alarak, beğenerek giydiğiniz ürünler arasında ekleyebilirsiniz.

Güvenli Ödeme

Ödemelerinizi yapmak için oluşturulan güvenli ödeme sayfası yer alıyor. 90 TL ve üzerinde olan alışverişler için kargo ödemesi talep edilmiyor. Güvenli ödemenin yapılması için direkt olarak sunulan seçeneklerden  yararlanabilir, Marvel sweatshirt sipariş ödemesini yapabilirsiniz. 

Benzer Ürünler