Jokeer Sweatshirtler
Jokeer Sweatshirtler
Joker Sweatshirtler
Joker Sweatshirtler
Joker Sweatshirtler
Joker Sweatshirtler
Joker Sweatshirtler
Joker Sweatshirtler
Joker Sweatshirtler

Joker Sweatshirtler (sweat00377b)

Marka : MKa

 
Yeni sezon için hazırlanmış olan Jokeer Sweatshirtler modelleri arasında yer almaktadır. İkili Kombin Pembe-sarı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

Jokeer Sweatshirtler

Yeni sezon için hazırlanmış olan Beyaz Bts Sweatsirt modelleri arasında yer almaktadır. İkili Kombin Pembe-sarı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

Ürün Özellikleri

Özel olarak tasarlanmış olan modeller arasından tercih yapmak isteyenler için Jokeer Sweatshirtler modelleri kullanılan desenler ve renk seçenekleri ile kullanıcıların zevklerine uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Kapşonlu olarak hazırlanmış olan modeller normal kalıpta kesilmiştir. Kumaş özellikleri birinci sınıf kalitede olduğundan uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Pembe-sarı renk seçenekleri bulunduğundan kullanıcılar zevklerine uygun şekilde tercih yapabilirler. Bisiklet yaka olarak tasarlanmıştır. Kore’nin dünyanın genelinde tanınan grubu BTS için hazırlanmış olan Jokeer Sweatshirtler bay hem de bayanlar için kullanıma uygun dur.

Empirme baskı ile hazırlanmış olan model kumaş özellikleri sayesinde havaalanı, solmaz, terletmez aynı zamanda baskıları silinmez.

Beden Seçimi

Normal kalıp da kesilmiş olması sayesinde modeli kullanmak isteyenler beden ölçülerine uygun şekilde sipariş vererek kullanmakta oldukları beden üzerinden tercih yapabilirler. Bay ve bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan model vücuda tam olarak oturmaktadır. Tercih edilecek olan beden seçenekleri için S-M-L bedenleri stokta bulunmaktadır

Kaliteli Ürün Seçenekleri

Pembe ve sarı renkte hazırlanmış olan modeller satın alma işlemi yapılması durumunda birlikte yollanmaktadır. Vereceğiniz siparişlerde kargo öncesinde detaylı olarak yapılan kontroller sayesinde ürün sorunsuz olarak belirtilen adrese ulaştırılmaktadır. Kısa süreliğine %55 indirim ile satışa sunulmuş olan Jokeer Sweatshirtler verilen siparişler doğrultusunda kargo ile belirtilen adrese teslim edilmektedir. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR