Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt
Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt

Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt (sweat00941)

Marka : MKa

 
Sezonda ön plana çıkmış olan Sweatshirt için özel olarak tasarlanmıştır.Ünlü Markaların sweatshirtleri çeşitli model ve renkleriyle sayfamızdan satın alabilirsiniz

Sweatshirtler

Sezonda ön plana çıkmış olan Sweatshirt sizler için özel olarak tasarlanmıştır. Renklerin uyumlu bir şekilde kullanıma modelin daha dikkat çekici görünmesini sağlamaktadır.

Ürün Özellikleri

Birinci sınıf kalitede hazırlanmış olan Sweatshirtler yeni sezonun en trend modellerinden biridir. Kısa süreliğine uygulanan indirim sayesinde %75 indirim ile satışa sunulmaktadır.

Normal kesim kalıplarda hazırlanmış olan model bisiklet yakadır. Kumaş özelliği terletme yapmaz olduğu için günlük kullanıma uygundur. Herhangi bir sorun yaşanmadan Sweatshirtler gün içerisinde rahatlıkla kullanılabilir.

Emprime baskı ile hazırlanmış olan model terletme yapmaz, hava alır, solma oluşmaz ve baskıları silinmez.

Beden Seçimi

%100 kalite güvencesi ile gönderilmekte olan ürün için belirlenmiş olan beden seçenekleri kullanıcıların bedenlerini uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Normal kalıp da hazırlanmış olan model kullanıcılar için bedenlerine uygun şekilde verilecek siparişler doğrultusunda sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır. Ürünü kullanmak isteyenler için S-M-L-xl  bedenlerin stokta bulunmaktadır.

Hızlı Teslimat

Sipariş verilmesi durumunda ürünler öncelikle kargoya verilmeden kontrol edilmektedir. Titiz bir şekilde gerçekleştirilecek olan kontroller doğrultusunda ürünlerde herhangi bir problem olup olmadığı belirlenmektedir. Daha sonrasında indirimli  Sweatshirtler kargoya verilerek kısa süre içerisinde belirtilen adrese ulaştırılması sağlanmaktadır.

Benzer Ürünler
Etiketler
Fuşya, Fuşya Basic, Fuşya Basic Kapşonlu, Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru, Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli, Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın, Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt, Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Cepli Sweatshirt, Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Kadın, Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Kadın Sweatshirt, Fuşya Basic Kapşonlu Kanguru Sweatshirt, Fuşya Basic Kapşonlu Cepli, Fuşya Basic Kapşonlu Cepli Kadın, Fuşya Basic Kapşonlu Cepli Kadın Sweatshirt, Fuşya Basic Kapşonlu Cepli Sweatshirt, Fuşya Basic Kapşonlu Kadın, Fuşya Basic Kapşonlu Kadın Sweatshirt, Fuşya Basic Kapşonlu Sweatshirt, Fuşya Basic Kanguru, Fuşya Basic Kanguru Cepli, Fuşya Basic Kanguru Cepli Kadın, Fuşya Basic Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt, Fuşya Basic Kanguru Cepli Sweatshirt, Fuşya Basic Kanguru Kadın, Fuşya Basic Kanguru Kadın Sweatshirt, Fuşya Basic Kanguru Sweatshirt, Fuşya Basic Cepli, Fuşya Basic Cepli Kadın, Fuşya Basic Cepli Kadın Sweatshirt, Fuşya Basic Cepli Sweatshirt, Fuşya Basic Kadın, Fuşya Basic Kadın Sweatshirt, Fuşya Basic Sweatshirt, Fuşya Kapşonlu, Fuşya Kapşonlu Kanguru, Fuşya Kapşonlu Kanguru Cepli, Fuşya Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın, Fuşya Kapşonlu Kanguru Cepli Kadın Sweatshirt, Fuşya Kapşonlu Kanguru Cepli Sweatshirt, Fuşya Kapşonlu Kanguru Kadın, Fuşya Kapşonlu Kanguru Kadın Sweatshirt, Fuşya Kapşonlu Kanguru Sweatshirt, Fuşya Kapşonlu Cepli, Fuşya Kapşonlu Cepli Kadın, Fuşya Kapşonlu Cepli Kadın Sweatshirt, Fuşya Kapşonlu Cepli Sweatshirt, Fuşya Kapşonlu Kadın, Fuşya Kapşonlu Kadın Sweatshirt, Fuşya Kapşonlu Sweatshirt, Fuşya Kanguru,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR