Bts Konser Sweatshirt (sweat00369b)

Marka : MKa
İndirim Oranı : %44 İndirim
₺6,00 'den başlayan taksitlerle

Bütün dünyada tanınan BTS grubunun bütün üyelerinin esprili çizimleriyle süslenmiş BTS grup baskılı sweatshirt hayatınıza hem şıklık hem eğlenceli bir görünüş katabilir.

BTS Grup Üyeleri Sweatshirt

 

Bütün dünyada tanınan BTS grubunun bütün üyelerinin esprili çizimleriyle süslenmiş BTS grup baskılı sweatshirt hayatınıza hem şıklık hem eğlenceli bir görünüş katabilir.

 

Ürün Özellikleri

 

Güney Koreli bu ünlü grup üyeleriyle beraber we are bulletproof – biz kurşun geçirmeyiz ifadesi de BTS grup baskılı sweatshirt üzerinde yer alıyor. Yani eğlence sürüyor. Sadece şarkılarıyla değil, sevimli görünüşleri ve sempatik tavırlarıyla da çok sevilen bu grubun üyeleri şimdi sweatshirt baskılarıyla arkadaşınız oluyor.

 

Beden Seçenekleri;

 

Siyah renkli, yuvarlak veya bisiklet yaka kesimli, kaliteli sweatshirtünüzü S – M – L ölçülerinden seçebilirsiniz. Terletmeyen, cildin nefes almasına izin veren pamuklu kumaş üzerine empirme baskı yöntemiyle tasarlanan ürünler her çeşit spor kıyafette yer alacaktır. Kız veya erkek ayrımı olmaksızın, unisex olarak bütün gençler giyebilir. Üzerindeki baskı solmayacak, silinmeyecektir. BTS grup üyeleri baskılı sweatshirt grubundan seçebileceğiniz bu ürün aynı zamanda son derece uygun fiyattan satışa sunulmuştur. Yüzde 56 indirim gören uzun kollu tişörtünüz ile spor giyimde şıklığı yaşayacaksınız. 

 

İade ve Değişim Kolaylığı;

 

Güvenli sweatshirt alışverişi, iade ve değişim kolaylığı, kredi veya banka kartı ile ödeyebilme kolaylığı alışveriş fırsatlarınız içindedir. MKa markasının kalitesine sahip olan ürün özellikle kot pantolon ile birlikte çok güzel ve orijinal bir kombin oluşturuyor. Hem hayranı olduğunuz grubu giyiminize katacak hem de onlarla beraber kurşun geçirmez yani dayanıklı olduğunuzu dünyaya anlatmış olacaksınız.

 

 

Benzer Ürünler
Etiketler
La, La Case, La Case De, La Case De Papel, La Case De Papel Sweatshirt, La Case De Sweatshirt, La Case Papel, La Case Papel Sweatshirt, La Case Sweatshirt, La De, La De Papel, La De Papel Sweatshirt, La De Sweatshirt, La Papel, La Papel Sweatshirt, La Sweatshirt, Case, Case De, Case De Papel, Case De Papel Sweatshirt, Case De Sweatshirt, Case Papel, Case Papel Sweatshirt, Case Sweatshirt, De, De Papel, De Papel Sweatshirt, De Sweatshirt, Papel, Papel Sweatshirt, Sweatshirt, Marwel, Marwel Sweatshirtleri, Sweatshirtleri, Mathilda, Mathilda Sweatshirt, Yeni, Yeni Sezon, Yeni Sezon Kapşonlu, Yeni Sezon Kapşonlu sweatshirtler, Yeni Sezon sweatshirtler, Yeni Kapşonlu, Yeni Kapşonlu sweatshirtler, Yeni sweatshirtler, Sezon, Sezon Kapşonlu, Sezon Kapşonlu sweatshirtler, Sezon sweatshirtler, Kapşonlu, Kapşonlu sweatshirtler, sweatshirtler, Bts, Bts Sweatshirt, Bts Sweatshirt Love, Bts Sweatshirt Love Yourself, Bts Sweatshirt Yourself, Bts Love, Bts Love Yourself, Bts Yourself, Sweatshirt Love, Sweatshirt Love Yourself, Sweatshirt Yourself, Love, Love Yourself, Yourself, Bts sweatshirtler, Exo, Exo Sweatshirt, Ucuz, Ucuz Bts, Ucuz Bts Sweatshirt, Ucuz Sweatshirt, Beyaz, Beyaz Kapşonlu, Beyaz Kapşonlu Blackpink, Beyaz Kapşonlu Blackpink Sweatshirt, Beyaz Kapşonlu Sweatshirt, Beyaz Blackpink, Beyaz Blackpink Sweatshirt, Beyaz Sweatshirt, Kapşonlu Blackpink, Kapşonlu Blackpink Sweatshirt, Kapşonlu Sweatshirt, Blackpink, Blackpink Sweatshirt, Bts Konser, Bts Konser Sweatshirt, Konser, Konser Sweatshirt,