Bts K-Pop Sweatshirt (sweat00325)

Marka : MKa
İndirim Oranı : %74 İndirim
₺6,00 'den başlayan taksitlerle

Kore kültürünün bütün dünyada tanınmasını amaçlayan ve kısaca K-pop olarak bilinen moda akımı bu kez BTS K-pop swaetshirtler üzerinde karşımıza çıkıyor.

BTS K-Pop Sweatshirt

 

Kore kültürünün bütün dünyada tanınmasını amaçlayan ve kısaca K-pop olarak bilinen moda akımı bu kez BTS K-pop swaetshirtler üzerinde karşımıza çıkıyor.

 

Uzak Doğu’nun o nazik ve gizemli kültürünün müzikteki temsilcileri olan BTS grubunun ismini de taşıyan yuvarlak yaka bu özel tişört BTS K-pop sweatshirt ismiyle sizin olabilir. Açık mavi üzerine kırmızı ve koyu mavi renklerle yapılmış baskılar ve kol kenarlarındaki çizimler ürünün K-pop tasarımını yaratmakta ve dikkat çekmektedir.

 

Ürün Özellikleri

 

Özellikle ilk bakışta bu sweatshirt’ün rahatlıkla her yerde, günün her saatinde ve neredeyse bütün ara mevsimlerde giyilebileceğini söylemeliyiz. Gerek pantolon ve gerekse etekler üzerine rahatlıkla seçilebilir, yaz geceleri için çok şık bir üstlük şeklinde de kullanabilirsiniz. Açık mavi pastel ton diğer bütün renklerle uyum sağlayacaktır. K-pop sweatshirt üzerindeki baskılar empirmedir, solmaz ve silinmez. Aynı zamanda empirme baskı hava aldığı için sizi terletmeyecektir.

 

Beden Seçenekleri;

 

Small, medium ve large ölçülerinde yani S, M, L ebatlarında olan ürün seçenekleri stoklarda mevcuttur. Kol ağızlarının ve bel kısmının lastikli olması ürünün üzerinizde toplanmadan kullanılmasını da sağlar. Birinci kalite bir sweatshirt olduğu için hediye seçimlerinde de düşünebilirsiniz.

 

Hem Size Hem Sevdiklerinize;

 

BTS K-pop sweatshirt fiyatı da indirime giren ürünler içinde olduğu için şu sıralar çok uygun görünüyor. Hediye olarak seçerken bir tane de kendiniz için düşünebilirsiniz. Şık olmak artık o kadar pahalı değil.

 

 

Benzer Ürünler