Bayan Elbiseler
Bayan Elbiseler

Bayan Elbiseler (bayanbutik044)

Marka : MKa

Bayan Elbiseler Bayan butik Elbise modelleri içinde olan bahçıvan model elbiseler, severek tercih ediliyor. Seçiminizi yaparak, satın alabilirsiniz.

Bayan Elbiseler Bayan butik

Elbise modelleri içinde olan bahçıvan model elbiseler, severek tercih ediliyor. Seçiminizi yaparak, satın alabilirsiniz.

Bayan Elbiselerde Kalite

Almak istediğiniz ürünün kalitesinden emin olmak isteyebilirsiniz. Bayan elbiseler için kalite, kumaş kalitesi ile sağlanmakta. Bakıldığında, direkt olarak kumaşın yüzeyinin yumuşak olduğunu göreceksiniz. Tercih ettiğiniz ürünün kumaş dokusu yaz kış kombine göre değişecek şekilde giyilebilir. Sonbahar mevsiminde tercih edebilirsiniz.

Düğme Detayları;

Elbisenin alt kısmına kadar uzanan düğme detayları son derece şık bir görünüm sunuyor. Farklı renkte oluşturulan düğme detayları sayesinde, ürün beğeniliyor.

Cep Detayları;

Üründe aynı zamanda cep detayları da yer alıyor. Sağda ve solda iki tane olmak üzere, spor bir görünümün kazandırılmasının da bayan bahçıvan model elbiseler için cep kullanımı ile sağlanmış olduğunu söyleyebiliriz.

Bayan Elbise Bordo

Bordo rengi sevilen bir renk. Elbise için tercih edilmiş olması son derece avantajlı. Dilerseniz bu ürün için bu renkten sipariş verebilirsiniz.

·       S

·       M

·       L

Bedenleri mevcut. Ürünü alarak, ödemenizi yapabilirsiniz. Normal kalıp bedenler ile beden seçenekleri sunulduğundan, rahat şekilde seçiminizi uygulayın.

Güvenli Ödeme

Ödeme işleminin tamamlanması için sunulan koşullar güvenli. Merak etmenize gerek kalmadan, güvenli koşullarda ödemenizi yapacaksınız. Bayan elbise siparişi vermenizin hemen ardından dilerseniz ödemeyi yaparak, ürünün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Son kontrollerin ardından ürünün verilen adrese teslim edilmesi sağlanacaktır. Seçim sizin.

Benzer Ürünler